French Fries Team

---== we do what we have to do, becouse we have to do as we should to do ==---


#1 2011-11-09 23:35:30

 roevean

admin

Punktów :   

Dzień dobry.

Dobry wieczór (bo pora nie taka i renta niziutka).


http://revoltexile.w.interia.pl/riot/signature.png

Offline

 

#2 2011-11-14 19:53:40

karo

admin

Punktów :   

Re: Dzień dobry.

widzę, że nasze forum aż się pali od roboty:D:D hihihi

Offline

 

#3 2011-11-14 21:42:41

 roevean

admin

Punktów :   

Re: Dzień dobry.

normalnie nie można ugasić płomieni (sic!)
zmieniłem Twój nick, bo to 91 to takim 11 listopada zalatuje p;


http://revoltexile.w.interia.pl/riot/signature.png

Offline

 

#4 2011-11-15 19:08:08

karo

admin

Punktów :   

Re: Dzień dobry.

:):) hihihih.

Offline

 

#5 2011-11-16 23:01:02

 roevean

admin

Punktów :   

Re: Dzień dobry.

oż Ty....


http://revoltexile.w.interia.pl/riot/signature.png

Offline

 

#6 2011-11-28 11:14:27

 kaja

admin

Punktów :   

Re: Dzień dobry.

Hey, hey :) Moi drodzy chyba czas najwyższy zacząć działać. Tygodnie uciekają a my nie mamy NIC! W pierwszej kolejności musimy wybrać dzień, o którym będziemy robić witrynę. Jakie są wasze propozycje?? Pozdrawiam xD

Offline

 

#7 2011-11-30 11:37:49

karo

admin

Punktów :   

Re: Dzień dobry.

OO hejka. W tego typu sprawach jestem cieniutka, kompletnie nie interesuj się historią. Mówiłam o obaleniu bastylii ale są już chyba inne lepsze propozycje:). Moi drodzy musimy się wziąć do pracy bo już nie wiem co mam pisać na forum kronikarzy :P:P A czasu naprawdę mało zostało. Proponuję nie kombinować i zostać przy rewolucji Francuskiej. :) Kaja puść mi strzałeczkę bo nie mam twojego numeru:)

Offline

 

#8 2011-12-07 16:42:13

 kaja

admin

Punktów :   

Re: Dzień dobry.

Dla mnie historia też nigdy nie była mocną stroną, a rewolucja to chyba dość obszerny temat :p Ale jak chcecie :) A tak wgl to dobrze by było gdyby się już wszyscy tu zalogowali i zaangażowali w to co mamy robić... eh..

Offline

 

#9 2011-12-12 16:09:09

 roevean

admin

Punktów :   

Re: Dzień dobry.

zrobimy tak... HA!
jak się już pozbieram z tego jebanego szpitala... to zrobimy tak...
zwłaszcza, że gdyż się nie przyznamy, iż nasz lider zrobił bubu i cement wykruszył... (szkoda)
czasu mało... kobiety drogie więc, zdecydujcie co i jak. Grafikę otrzymacie na czas, zwłaszcza, że teraz mam na glowie zaliczenie tych kół, na których mnie nie było.
OK?
Poważnie mówiąc jednak, mało czasu, jeszcze mniej chęci, oh well, otworze Wam oczy, nie chce zapierdalac za rok, na poprawkę z tego śmiesznego przedmiotu. WIEC SIĘ KURWA WEŻMY DO ROBOTY!


http://revoltexile.w.interia.pl/riot/signature.png

Offline

 

#10 2011-12-19 13:31:17

 kaja

admin

Punktów :   

Re: Dzień dobry.

Czyli co? Zostajemy przy temacie rewolucji tak?? Założyłam witrynę, ale potrzebuje wasze e-maile z Gmail, aby móc ją Wam udostępnić. Jak na razie dostałam tylko  1-od Karo. Resztę proszę mi wysłać na platformę (tak chyba będzie najbezpieczniej^^) I wydaje mi się, że nikt nie ma zamiaru tego poprawiać, wiec...działajmy :)

Offline

 

#11 2011-12-19 13:32:40

 kaja

admin

Punktów :   

Re: Dzień dobry.

Roevean zdrowiej i wracaj do nas :) Pozdrawiam

Offline

 

#12 2011-12-21 14:07:47

karo

admin

Punktów :   

Re: Dzień dobry.

więc tak, ja robię co mogę na forum:) nic skomplikowanego ale jeżeli będzie tak jak jest to mi się po uszach oberwie za kłamstewka:) nie potrafię zbyt wiele powiedzieć na temat historii więc niech się za to może wezmą osoby kompetentne, po co ja to piszę jak i tak tu prAWIE NIKT NIE ZAGLĄDA:/. W każdym bądź razie, robię to co powinnam:)

Offline

 

#13 2011-12-28 11:59:53

 kaja

admin

Punktów :   

Re: Dzień dobry.

Mnie brakuje już na to wszystko słów...Ja nie mam zamiaru robić tej witryny za kogoś kto nawet nie raczy się tutaj zalogować...Ja też nie jestem dobra z historii, ale jak nikt tego nie chce robić to może chociaż nasza trójka się za to weźmie... Zrobimy to wspólnymi siłami tak jak będziemy potrafili. Na resztę nie ma co liczyć, tylko tracimy czas czekając, aż oni łaskawie się tu zalogują. Wiec napiszcie jaki temat w końcu wybraliście i każdy w Google coś znajdzie. Każdy coś tam wklei do witryny i będzie. Musimy to zrobić!!

Offline

 

#14 2011-12-28 12:19:38

karo

admin

Punktów :   

Re: Dzień dobry.

Może po prostu zadecyduję, że zostajemy przy rewolucji francuskiej.Czasu było dużo, a nic nie zostało ustalone więc kombinować już nie będziemy. Kaja masz tu moje gg 9573743 i jak coś to się odzywaj bo tu w sumie nikt nie wchodzi więc i ja zbyt często tego nie robię. Ściągamy zdjęcia zapisujemy linki, zbieramy teksty zmieniamy trochę ich treść i będzie git:).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ratowniki.pun.pl www.jumpstylebialobrzegi.pun.pl www.narutokllub.pun.pl www.metin2-almanach.pun.pl www.fairytail-pbf.pun.pl